anasayfa profil | uygulamalar | sektörler | iletişim english    
   
  ANASAYFA
  PROFİL
  UYGULAMALAR
  SEKTÖRLER
  İLETİŞİM
  ENGLISH
   
   
 

       

    Sermed Mühendislik bünyesindeki mühendis ve yetişmiş kalifiye eleman kadrosu ve akademisyenlerin de desteği ile siz değerli müşterilerimizin aşınma problemlerine son teknoloji makina parkuruyla çözüm ortağı olmaktan kıvanç duyar...

    Firmamız ,13 yıllık deneyimiyle aşınan ve aşınma etkisi altında çalışan yüzeylerin seramik (Alüminyum Oksit, Krom Oksit, Zirkonyum Oksit vs.),tungsten karbür,stellite,alaşımlı-alaşımsız çelik,molibden,bakır,bronz  kaplanması,                 mekanik salmastra,su-buhar,kızgın yağ döner başlık tamiri yada yüzeylerinin alıştırılması (leblemelepleme) konularında hizmet vermektedir..

 

Misyonumuz;                                                                                                                                                                             İnsan ve üretime duyarlı davranan,gelişmiş teknolojiyi yakından takip ederek müşteriye sunan ve bu teknolojilerle çözümler üreten bir  firma olarak,talaşlı imalat ve kaplama mühendislik süreçlerini en doğru ve verimli şekilde kullanarak siz değerli müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda en kaliteli ve güvenilir servisi sunmaktır..

 

Sermed Mühendislik faaliyet alanları aşağıdaki gibidir.

 

1-Yeni Makine Parçalarının Kaplanması

   Bütün makine parçaları istenen yüzey özelliğine göre termal püskürtme yöntemiyle kaplanır.Böylece makine elemanlarının ömrü uzatılmış olur.

 

2-Daha Önce Kaplanmış Parçaların Yeniden Kaplanması

   Daha önce kaplanmış makine parçaları kullanım esnasında zamanla aşındığında yada yüzey özelliğini yitirdiğinde, mevcut kaplama kaldırılıp yeniden kaplanabilir. Bu da yeni parça üretim gereksinimini ortadan kaldırdığı için zaman ve  para tasarrufu sağlar.Ayrıca eski parça yeniden kullanılmış olur.

 

3-Aşınmış  Hasarlı Parçaların Revizyonu

    Tüm aşınmış yada hasar görmüş parçalar termal püskürtme yöntemi kullanılarak onarılabilir.Böylece mevcut parçanın ömrü uzatılmış olur.Bu sayede yedek parça stok maliyeti azaltılır.

 

4- Kaplanmış Makine Parçalarının Üretimi

    Sermed Mühendislik istenen yüzey özelliğine göre termal püskürtme ile kaplanmış olan çeşitli makine parçalarını müşteri gereksinimlerine göre  bünyesindeki talaşlı imalat ve kaplama atölyesinde üretmektedir.

Özel istekleriniz için bugün bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Kalite Politikamız

Hedefimiz, konumuzla ilgili tüm yüzey mühendislik uygulamalarında tek çözüm kaynağı olmaktır

 

Bunu :

-İşine vakıf mühendisler ve kalifiye eleman kadrosu

-Güncel Yüzey Mühendisliği tekniklerinin adaptasyonu

-Proses ve prosedürdeki sürekli iyileştirme

-Kaliteli ve uzun ömürlü kaplama

-Toplam müşteri memnuniyeti

ile sağlıyoruz..

 

 

 

 

anasayfa profil | uygulamalar | sektörler | iletişim english

© SERMED MÜHENDİSLİK MAKİNA ve METAL LTD ŞTİ 2008